Reference

Vaši realitní kancelář znám již delší dobu, a proto jsem se na Vás s důvěrou obrátil při prodej svého bytu v Chebu v Jungmannově ulici. Očekával jsem jen to nejlepší a mé očekávání se splnilo. Vaše jednání bylo dobré, profesionální na vysoké úrovni. Makléřka Realu Cheb mne průběžně informovala o průběhu mé zakázky. Její vystupování bylo profesionální a měl jsem v ni důvěru. Všichni pracovníci realitní kanceláře Real Cheb mají profesionální vystupování. Shrnuto a podtrženo : Vaše vystupování je vynikající a na vysoké úrovni. Děkuji

Bohumil Baumruk, Cheb

31. 1. 2008

Ráda bych tímto poděkovala paní Baslerové za velice příjemné a ochotné vystupování při prodeji mého bytu.

Lidie Tyrková, Mariánské Lázně

15. 11. 2007

Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům této realitní kanceláře za ochotu a pomoc při prodeji mé nemovitosti a obzvlášť p. Šárce Cimrmanové za velmi milé vystupování. S průběhem prodeje jsem byla spokojena.

Helena Vrabcová, Sokolov

24. 4. 2007

Děkuji za Vaši pomoc při organizování dějepisné soutěže studentů gymnázií. Organizátorem akce byl nadační fond Gaudeamus.

Miroslav Stulák, Cheb Nadační fond Gaudeamus, Gymnázium Cheb

Podpořili jsme ples v chebské Knihovně.

Knihovna Cheb

Realitní kancelář splnila má očekávání. Byla jsem překvapena příjemným jednáním makléřky paní Havrdové.

Erika Strojilová, Cheb

15. 12. 2006

Realitní kancelář REAL CHEB

pob. Mariánské Lázně

Srdečné poděkování realitní kanceláři REAL CHEB, pobočce Mariánské Lázně, zastoupené panem Milanem Surynkem.

Při prodeji našeho rodinného domu v Zadních Chodově jsme byli nad míru spokojení s prací kanceláře a s realizováním prodeje.

Realitní kancelář REAL CHEB můžeme jen doporučit všem zájemcům.

Richard Bulla, Fürth, Německo

22. 11. 2006

Vítáme rychlé jednání, vstřícnost, kdy se zaměstnanci snažili řešit problémy ohledně kupní smlouvy. Byl jsem spokojen.

Jan Renz, Libochovany

10. 11. 2006

Kancelář splnila má očekávání, pravidelně nás informovala o průběhu zakázky.

Manželé Marciarzovi, Františkovy Lázně

9. 11. 2006

Vážený pane Hejduku, vážený pane Šlégle,
dovolte mi, abychom Vám poděkovali za Vaši perfektně odvedenou práci ve Vašem oboru. I když víme, že objekt, který jste chtěli našim jménem pronajmout, nebyl ideální k tomuto účelu a ani jsme moc nedoufali, že se Vám to podaří, Vaše realitní kancelář nás mile překvapila, a nejen tím. Zároveň se nám velice líbilo, jak jste nás každý měsíc písemně informovali o Vaší práci, tzn. co jste podnikli v našem zájmu, výsledky jednání, atd., což u jiných realitek není obvyklé.

Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat a popřát do budoucna mnoho obchodních úspěchů a hodně zdraví.
S pozdravem

Ing. Hana Illingerová, Cheb a Roman Hejda, Cheb

8. 11. 2006

Firma Josef Hejduk REAL CHEB, Dlouhá 25, 350 02 Cheb, je klientem naší banky delší dobu a své závazky plní přesně a v termínech. Jde o zavedenou, a jednu z nejvýznamějších realitních kanceláří na chebském okrese. Pobočka s ní spolupracuje při prodeji zástav a v této činnosti podle našich zkušeností patří k nejúspěšnějším.

Firmu doporučujeme k navázání obchodní spolupráce.

KB a.s. pobočka Cheb

Město Cheb spolupracuje s realitní kanceláří REAL Cheb již několik let. Kancelář byla založena v roce 1990 a má značné zkušenosti s prodejem nemovitostí. V uplynulých letech zajišťovala prodej 14 nemovitostí z majetku města. Prodeje byly realizovány velmi profesionálně, realitní kancelář zajistila celý kompletní servis. Spolupráci s realitní kanceláří Josefa Hejduka REAL Cheb můžeme opravdu doporučit.

Městský úřad Cheb, Mgr. Liliane Oleksinková, vedoucí majetkoprávní­ho odboru

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace