Reference

Podpořili jsme ples v chebské Knihovně.

Knihovna Cheb

Realitní kancelář splnila má očekávání. Byla jsem překvapena příjemným jednáním makléřky paní Havrdové.

Erika Strojilová, Cheb

15. 12. 2006

Realitní kancelář REAL CHEB

pob. Mariánské Lázně

Srdečné poděkování realitní kanceláři REAL CHEB, pobočce Mariánské Lázně, zastoupené panem Milanem Surynkem.

Při prodeji našeho rodinného domu v Zadních Chodově jsme byli nad míru spokojení s prací kanceláře a s realizováním prodeje.

Realitní kancelář REAL CHEB můžeme jen doporučit všem zájemcům.

Richard Bulla, Fürth, Německo

22. 11. 2006

Vítáme rychlé jednání, vstřícnost, kdy se zaměstnanci snažili řešit problémy ohledně kupní smlouvy. Byl jsem spokojen.

Jan Renz, Libochovany

10. 11. 2006

Kancelář splnila má očekávání, pravidelně nás informovala o průběhu zakázky.

Manželé Marciarzovi, Františkovy Lázně

9. 11. 2006

Vážený pane Hejduku, vážený pane Šlégle,
dovolte mi, abychom Vám poděkovali za Vaši perfektně odvedenou práci ve Vašem oboru. I když víme, že objekt, který jste chtěli našim jménem pronajmout, nebyl ideální k tomuto účelu a ani jsme moc nedoufali, že se Vám to podaří, Vaše realitní kancelář nás mile překvapila, a nejen tím. Zároveň se nám velice líbilo, jak jste nás každý měsíc písemně informovali o Vaší práci, tzn. co jste podnikli v našem zájmu, výsledky jednání, atd., což u jiných realitek není obvyklé.

Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat a popřát do budoucna mnoho obchodních úspěchů a hodně zdraví.
S pozdravem

Ing. Hana Illingerová, Cheb a Roman Hejda, Cheb

8. 11. 2006

Firma Josef Hejduk REAL CHEB, Dlouhá 25, 350 02 Cheb, je klientem naší banky delší dobu a své závazky plní přesně a v termínech. Jde o zavedenou, a jednu z nejvýznamějších realitních kanceláří na chebském okrese. Pobočka s ní spolupracuje při prodeji zástav a v této činnosti podle našich zkušeností patří k nejúspěšnějším.

Firmu doporučujeme k navázání obchodní spolupráce.

KB a.s. pobočka Cheb

Město Cheb spolupracuje s realitní kanceláří REAL Cheb již několik let. Kancelář byla založena v roce 1990 a má značné zkušenosti s prodejem nemovitostí. V uplynulých letech zajišťovala prodej 14 nemovitostí z majetku města. Prodeje byly realizovány velmi profesionálně, realitní kancelář zajistila celý kompletní servis. Spolupráci s realitní kanceláří Josefa Hejduka REAL Cheb můžeme opravdu doporučit.

Městský úřad Cheb, Mgr. Liliane Oleksinková, vedoucí majetkoprávní­ho odboru

Vážená paní Baslerová,
děkuji za Vaši spolupráci při hledání bytu pro mou maminku, stejně jako Vaši nesmírnou trpělivost a ochotu pomoci. Díky za milé a velmi profesionální jednání (podobně seriozních realitních kanceláří není na trhu s nemovitostmi právě nadbytek) a přeji mnoho obchodních úspěchů i osobní spokojenosti.

Děkuji za vše, v každém případě Vaši firmu REAL CHEB a přednostně pobočku v Mariánských Lázních doporučuji na základě dobré osobní zkušenosti.

Se srdečným pozdravem

Eva Sekulová, Karlovy Vary

Příjemně nás překvapila vstřícnost, kvalifikovaní pracovníci, ochota se vším pomoci. Jistota, že vše proběhlo správně. Zaujala nás profesionalita a informovanost o průběhu zakázky.

Iveta Mayerová, Františkovy Lázně

13. 9. 2006

Zakázku jsme do realitní kanceláře zadali na doporučení známých. Splnila očekávané skutečnosti. Upřímné jednání všech zaměstnanců, se kterými jsme přišli do styku. S jednáním a věrohodností všech kontaktních pracovníků „ REALU“ jsme byli velmi spokojeni.

Manželé Klikošovi, Ludwigshafen am Rhein, Německo

30. 8. 2006