Reference

Dobrý den, paní Hřebejková,

děkuji za zprostředkování prodeje a služby vaší kanceláře. Byli jsme spokojeni a rádi, že prodej netrval dlouho.

S pozdravem

T. Pospíšil

11. 9. 2019

Dobrý den, paní Hřebejková a pane Marku,

děkujeme za Vaše služby. Byli jsme moc spokojeni; prodat v Plesné a ještě za tak „velké“ peníze, mysleli jsme, že to bude trvat mnohem déle a obávali jsme se, že budeme muset snižovat cenu.

Děkujeme.

Mgr. Radka Müllerová

2. září 2019

Děkujeme  Vám za  spolupráci, jako realitní kancelář patříte k nejlepším!!

S pozdravem

 

Josef Peteřík, Lázně Kynžvart

2. 9. 2019

Dobrý den,

velice Vám děkuji za perfektní spolupráci a věřte, že Vás budu svým klientům doporučovat, opravdu Vás musím hodně pochválit, protože Vy umíte!

 

Jiřina Zupková, hypoteční specialista Wüstenrot Karlovy Vary

14. 8. 2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný, citlivý a především profesionální přístup jak pana Marka, tak paní Hřebejkové, při prodeji mého bytu v Chebu včetně vyřízení všech souvisejících formalit. Příjemně mě překvapilo, že RK během deseti dnů našla kupujícího, přestože byt ještě nebyl zcela vyklizen a pana Marka jsem varoval, že je vstup na vlastní nebezpečí… Oceňuji též, že peníze z prodeje byly obratem zaslány na můj účet. 

REAL CHEB touto cestou určitě doporučuji.

Přeji, ať se daří a ještě jednou děkuji.

Z Plzně zdraví

Aleš Cais

16. července 2019

Poděkování realitní kanceláři REAL CHEB, paní Květoslavě Hřebejkové za skvělou,  profesionální spolupráci a zvláště panu Karlu Markovi za rychlé jednání.

Vřele doporučuji.

Ještě jednou děkuji.

Z. Chouň

10. července 2019

Vážená paní Hřebejková a pane Marku,

děkuji moc za  realizaci zakázky pronájmu bytu ve F. L. Jsem spokojená a jsem ráda, že jsem se na vás mohla opět obrátit

Služby byly poskytnuty profesionálně. Jsem ráda, že jsem  mohla služeb vaší RK využít a doufám, že tak to bude i v budoucnu.

Přeji Vám ať se daří.

JUDr. J. Rathouská

27. června 2019

Dobrý den paní Hřebejková,

moc děkuji za zaslané podklady.

Chtěla bych touto cestou poděkovat i panu Markovi za naprosto profesionální přístup a velmi rychlé jednání.

Určitě vás doporučím dále.

Děkuji a přeji hezký den

N. Grosová

4. června 2019

Dobrý den,

velice ráda bych poděkovala za pomoc při řešení náhlé situace, do níž jsem se dostala  a nevěděla jsem vůbec na koho se obrátit a co mám dělat. 

Zemřela mi náhle maminka a byla jsem nucena prodat byt, který jí byl domovem. V emotivním rozpoložení může člověk snadno udělat chybu, která může skončit s roztrpčením a hořkostí. Sama jsem se prodejem nechtěla zabývat.

Realitních kanceláří je opravdu mnoho, ale jak vybrat tu správnou, která bude férovým seriózním partnerem? Jakmile jsem si ujasnila co očekávám od realitní kanceláře, řešení přišlo samo. Vzpomněla jsem si na realitní kancelář REAL CHEB, kterou mi kdysi doporučila naše paní advokátka.  Sjednala jsem si  informativní schůzku s paní Hřebejkovou. Při našem setkání, jsem ji hned z opatrnosti ujistila, že se jdu pouze informovat a vysvětlila jsem, že potřebuji prodat byt, ale nemám žádné zkušenosti a nerozumím tomu, co je vše třeba, a nechci se o nic starat, žádné vyřizování papírů apod. Paní Hřebejková mi naprosto srozumitelně vysvětlila, jaký je postup realitního makléře p. Marka, jaká je odměna a co vše je zajištěno zprostředkova­telskou smlouvou. 

Velice se mi líbilo jednání paní Hřebejkové a hlavně co mě přivedlo k rozhodnutí uzavřít s kanceláří smlouvu o prodeji bylo,  že jsem neměla žádný dojem tlaku, naopak paní Hřebejková mi poskytla srozumitelné informace a cítila jsem absolutní volnost pro své rozhodnutí. 

S panem Markem jsme se sešli za pár dní v nabízeném bytě, nafotil jej, navrhl mi reálnou cenu a ještě mi nabídl kontakt v případě, že budu potřebovat byt vyklidit. Což jsem také využila. 

Skutečně jsem se nemusela o nic starat, veškeré podmínky ze strany realitní kanceláře byly dodrženy, žádné zbytečné čekání, naopak hned dopoledne po přepsání na KN na novou majitelku mi cinkla sms z banky, že mám peníze na kontě a hned jsme si domluvili na druhý den předání bytu nové paní majitelce.  

Moc moc děkuji za spolehlivé a seriózní jednání, rychlost a vstřícnost. Tuto kancelář velmi ráda každému doporučím.

S přáním úspěchů a spokojených klientů

Zdeňka Benešová

2.6.2019

Dobrý den,

chtěli bychom vám tímto poděkovat za spolupráci při prodeji bytu ve Vrchlického ulici v Chebu.
Jmenovitě pak za profesionální a zároveň lidský přístup panu Karlu Markovi, který prodej zajišťoval.
Prodej proběhl v krátké době a k naší naprosté spokojenosti.

Ještě jednou děkujeme

S pozdravem

Irena a Milan Bouškovi

16. května 2019

Touto cestou velmi děkujeme realitní kanceláři REAL CHEB reality s.r.o. za zprostředkování prodeje souboru administrativních, výrobních a skladových budov v Chebu.

Na REAL CHEB jsme se obrátili na doporučení jedné významné karlovarské realitní kanceláře. REAL CHEB zprostředkoval prodej nemovitostí za dobrou cenu, v poměrné krátké době a vhodnému zájemci, který včas a řádně zaplatil, a vše proběhlo bez zbytečných průtahů. Všechny předložené smlouvy byly jasné a zcela průhledné.

Byli jsme spokojeni s průběhem celého prodeje, kdy nás makléř pan Karel Marek – odborník ve svém oboru – pravidelně informoval o všech skutečnostech důležitých pro úspěšný prodej.

Jsme rádi, že na trhu s nemovitostmi působí takto spolehlivá a odborně zdatná realitní kancelář, na kterou se v případě potřeby určitě znovu a rádi obrátíme.

S pozdravem

KAREL HOLOUBEK – Trade Group a. s. Vlastimil Vlček

30. 4. 2019

Realitní kancelář REAL CHEB to je příjemná spolupráce a žádné problémy. Odborně nám odpověděli na každou otázku v jakoukoliv dobu. Naši nemovitost prodali bez problémů, rychle a za dobrou cenu. Jen doporučuji!!!

Emilie Adamová

5. března 2019

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace