Reference

Realitní kancelář REAL CHEB to je příjemná spolupráce a žádné problémy. Odborně nám odpověděli na každou otázku v jakoukoliv dobu. Naši nemovitost prodali bez problémů, rychle a za dobrou cenu. Jen doporučuji!!!

Emilie Adamová

5. března 2019

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval týmu REAL CHEB, jmenovitě p. Květoslavě Hřebejkové a p. Karlu Markovi za profesionální, bezproblémovou a rychlou spolupráci při jednání, zprostředkování a prodeji bytu našeho otce p. Františka Staňka v Plané u Mariánských Lázní. Jsme velice spokojeni s pro­vedenou službou a můžeme jen doporučit a doporučíme všem našim známým REAL CHEB, jako profesionálně se chovající firmu ke svým zákazníkům.

Děkujeme.

S přátelským pozdravem

Ing. František Staněk ml., Planá

12. února 2019

Dobrý den paní Hřebejková,

chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci při prodeji objektu ESTO Cheb, v Palackého ulici v Chebu. Váš pracovník pan Marek byl velice vstřícný, ochotný a pracovitý. Jeho přispěním se nám podařilo nemovitost prodat v poměrně krátké době a za finance dle našich představ.

Rovněž tak příprava všech podkladů včetně smluv proběhla pod vedením makléře k mé naprosté spokojenosti.

S pozdravem

Ing. Roman Hrdý, Ph.D. – výkonný ředitel ESTO Cheb s.r.o.

23. ledna 2019
makléř Karel Marek

Děkujeme panu Markovi za odvedenou práci při změně prohlášení vlastníků jednotek.

Bylo to profesionální, rychlé a velmi kvalitní jednání s námi klienty. 

Doporučuji všem svým známým. 

Irina Kalinichenko

18. ledna 2019

VÁŽENÝ PANE ŘEDITELI,

JMENUJI SE SARLOTA HOLIKE A TOUTO CESTOU BYCH CHTĚLA POSLAT VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ PANU MAKLEŘI MARKOVI,  KTERÝ MI ZAŔIZOVAL PRONÁJEM NEBYTOVYCH PROSTORŮ V CHEBU.

OD SAMÉHO ZAČÁTKU BYL SE MNOU VELICE  TRPĚLIVÝ, COŽ U ME OSOBY TO CHCE PEVNÉ NERVY. VŽDY BYL OCHOTNÝ CO SE TÝČE TELEFONÁTŮ A VŽDY MI VYŠEL MAXIMÁLNĚ VSTŘÍC.

MYSLÍM SI, ŽE JSTE JEDNA Z NEJLEPŠÍCH REALITNÍCH KANCELÁŘÍ,  NEBOŤ  BYLY MNĚ I Z JINÝCH REALITEK  NABÍZENÉ PROSTORY, ALE K VÝBĚRU PŘISPĚLO U MĚ PRÁVĚ I VYSTUPOVÁNÍ, CHOVÁNÍ A OCHOTA PANA MAKLÉŘE MARKA.

DĚKUJI A PŘEJI VŠEM VE VAŠEM TÝMU KRÁSNÝ DEN.

S ÚCTOU 

SARLOTA HOLIKE

18.10.2018

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat panu Markovi a paní Hřebejkové, za zprostředkování prodeje bytu v Mariánských Lázních, která proběhla rychle, bezproblémově a s profesionálním přístupem při zajištění všech nutných úředních úkonů.

Ing. Rostislav Beran

8.10.2018
makléř: Karel Marek

Děkuji REALu CHEB za pěkné a ochotné chování. A velmi rychlé jednání!

V. Juhosová

3. října 2018
makléř: Karel Marek

Děkuji firmě REAL CHEB, extra p. Markovi, za dobrou práci a velmi vstřícný, rychlý postup pronájmu mé nemovitosti.

František Široký

21. 9. 2018
makléř Karel Marek

Vážení,

chci touto cestou velmi poděkovat realitní kanceláři REAL CHEB za zprostředkování prodeje bytu. Prodávali jsme byt po rodičích, bylo to pro nás smutné a citlivé, cítili jsme se bezradní a obávali jsme se, jak to zvládneme. Pan makléř měl pro nás pochopení, vše nám vysvětlil a o vše se postaral, včetně vyklizení bytu a veškeré dokumentace. Zajistil hladkou komunikaci mezi námi a kupujícím. Připravená kupní smlouva byla kvalitní, pro všechny zúčastněné byla srozumitelná a bez rizika. Prodej proběhl rychle a naprosto bezproblémově, ke spokojenosti všech.

Tuto realitku vřele doporučuji.

A ještě jednou děkuji.

Ing. Miroslava Vítečková

19. září 2018
makléř Karel Marek

Děkujeme za veškerou Vaši pomoc a ochotu. Pokud budeme v budoucnu potřebovat pomoci, rádi se na Vás znovu obrátíme.


S pozdravem

Jitka a Lukáš H.

14. srpna 2018

Stručně a jasně:

bylo to perfektní, žádné starosti, úžasní lidé, vše proběhlo rychle a profesionálně.

Mohu jen doporučit!

Jitka H., Cheb

12. června 2018
makléř Karel Marek

Díky za perfektní a profesionální realizaci prodeje rekreačního domku s pozemky, který REAL CHEB zprostředkoval v dobrém čase za dobrou cenu.

Moje účast jako prodávajícího spočívala pouze v tom podepsat příslušné dokumenty, které perfektně vypracovala tato realitní kancelář.

M. S. – spokojený klient

9. června 2018
makléř Karel Marek

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace