Reference

Svátek má dnes Martin. My čekáme na smlouvu a doufáme, že se nám to oplatí.

A vyplatilo se!!!

Děkujeme za jasné a příjemné jednání.

Veronika Schubert

11. 11. 2019

Dobrý den, 

děkuji za kvalitní – profesionální služby.

Spolupráce s p. Markem byla velmi operativní, jsem ráda, že jsme úspěšně a rychle uzavřeli celou prodejní akci.

Přeji vám všem mnoho štěstí a radostí a těším se na další spolupráci.

Hezké dny přeje 

M. Bezchlebová s rodinou

5. 10. 2019

Byla jsem velmi spokojena s vstřícným přístupem a příjemným vystupováním realitní kanceláře REAL CHEB a se seriózností a spolehlivostí, se kterou přistupují ke klientům. Přitom pracují zároveň s lehkostí a humorem.

Oceňuji komunikační dovednosti realitního makléře Karla Marka nejen při sjednávání prodeje. Chválím precizní a rychlou přípravu dokumentů a profesionální servis při dokončení prodeje paní jednatelky Květoslavy Hřebejkové.

Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto realitní kancelář a doporučuji ji dále. Děkuji.

Pavla Matušková

4. 10. 2019

Dobrý den, paní Hřebejková,

děkuji za zprostředkování prodeje a služby vaší kanceláře. Byli jsme spokojeni a rádi, že prodej netrval dlouho.

S pozdravem

T. Pospíšil

11. 9. 2019

Dobrý den, paní Hřebejková a pane Marku,

děkujeme za Vaše služby. Byli jsme moc spokojeni; prodat v Plesné a ještě za tak „velké“ peníze, mysleli jsme, že to bude trvat mnohem déle a obávali jsme se, že budeme muset snižovat cenu.

Děkujeme.

Mgr. Radka Müllerová

2. září 2019

Děkujeme  Vám za  spolupráci, jako realitní kancelář patříte k nejlepším!!

S pozdravem

 

Josef Peteřík, Lázně Kynžvart

2. 9. 2019

Dobrý den,

velice Vám děkuji za perfektní spolupráci a věřte, že Vás budu svým klientům doporučovat, opravdu Vás musím hodně pochválit, protože Vy umíte!

 

Jiřina Zupková, hypoteční specialista Wüstenrot Karlovy Vary

14. 8. 2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný, citlivý a především profesionální přístup jak pana Marka, tak paní Hřebejkové, při prodeji mého bytu v Chebu včetně vyřízení všech souvisejících formalit. Příjemně mě překvapilo, že RK během deseti dnů našla kupujícího, přestože byt ještě nebyl zcela vyklizen a pana Marka jsem varoval, že je vstup na vlastní nebezpečí… Oceňuji též, že peníze z prodeje byly obratem zaslány na můj účet. 

REAL CHEB touto cestou určitě doporučuji.

Přeji, ať se daří a ještě jednou děkuji.

Z Plzně zdraví

Aleš Cais

16. července 2019

Poděkování realitní kanceláři REAL CHEB, paní Květoslavě Hřebejkové za skvělou,  profesionální spolupráci a zvláště panu Karlu Markovi za rychlé jednání.

Vřele doporučuji.

Ještě jednou děkuji.

Z. Chouň

10. července 2019

Vážená paní Hřebejková a pane Marku,

děkuji moc za  realizaci zakázky pronájmu bytu ve F. L. Jsem spokojená a jsem ráda, že jsem se na vás mohla opět obrátit

Služby byly poskytnuty profesionálně. Jsem ráda, že jsem  mohla služeb vaší RK využít a doufám, že tak to bude i v budoucnu.

Přeji Vám ať se daří.

JUDr. J. Rathouská

27. června 2019

Dobrý den paní Hřebejková,

moc děkuji za zaslané podklady.

Chtěla bych touto cestou poděkovat i panu Markovi za naprosto profesionální přístup a velmi rychlé jednání.

Určitě vás doporučím dále.

Děkuji a přeji hezký den

N. Grosová

4. června 2019

Dobrý den,

velice ráda bych poděkovala za pomoc při řešení náhlé situace, do níž jsem se dostala  a nevěděla jsem vůbec na koho se obrátit a co mám dělat. 

Zemřela mi náhle maminka a byla jsem nucena prodat byt, který jí byl domovem. V emotivním rozpoložení může člověk snadno udělat chybu, která může skončit s roztrpčením a hořkostí. Sama jsem se prodejem nechtěla zabývat.

Realitních kanceláří je opravdu mnoho, ale jak vybrat tu správnou, která bude férovým seriózním partnerem? Jakmile jsem si ujasnila co očekávám od realitní kanceláře, řešení přišlo samo. Vzpomněla jsem si na realitní kancelář REAL CHEB, kterou mi kdysi doporučila naše paní advokátka.  Sjednala jsem si  informativní schůzku s paní Hřebejkovou. Při našem setkání, jsem ji hned z opatrnosti ujistila, že se jdu pouze informovat a vysvětlila jsem, že potřebuji prodat byt, ale nemám žádné zkušenosti a nerozumím tomu, co je vše třeba, a nechci se o nic starat, žádné vyřizování papírů apod. Paní Hřebejková mi naprosto srozumitelně vysvětlila, jaký je postup realitního makléře p. Marka, jaká je odměna a co vše je zajištěno zprostředkova­telskou smlouvou. 

Velice se mi líbilo jednání paní Hřebejkové a hlavně co mě přivedlo k rozhodnutí uzavřít s kanceláří smlouvu o prodeji bylo,  že jsem neměla žádný dojem tlaku, naopak paní Hřebejková mi poskytla srozumitelné informace a cítila jsem absolutní volnost pro své rozhodnutí. 

S panem Markem jsme se sešli za pár dní v nabízeném bytě, nafotil jej, navrhl mi reálnou cenu a ještě mi nabídl kontakt v případě, že budu potřebovat byt vyklidit. Což jsem také využila. 

Skutečně jsem se nemusela o nic starat, veškeré podmínky ze strany realitní kanceláře byly dodrženy, žádné zbytečné čekání, naopak hned dopoledne po přepsání na KN na novou majitelku mi cinkla sms z banky, že mám peníze na kontě a hned jsme si domluvili na druhý den předání bytu nové paní majitelce.  

Moc moc děkuji za spolehlivé a seriózní jednání, rychlost a vstřícnost. Tuto kancelář velmi ráda každému doporučím.

S přáním úspěchů a spokojených klientů

Zdeňka Benešová

2.6.2019

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace