Chci prodat nemovitost

Chcete prodat nemovitost?

Prodáváte rodinný dům, byt nebo chalupu? Potřebujete vyřešit prodej Vašich pozemků? Nechte byrokracii na nás. Vyřídíme potřebné papíry a vy dodáte pouze nezbytné dokumenty. Zajistíme také kompletní komunikaci s kupujícím. Nic nám neplatíte, dokud nebude prodáno. Zakládáme si na férovém přístupu a přátelském jednání.

Proč si k prodeji vybrat Real Cheb?

  • Na míru připravíme zprostředkovatelskou smlouvu
  • Máme k dispozici databázi s více než 5000 poptávajících klientů
  • Peníze za nemovitost přijdou rovnou na Váš účet
  • Nabídka Vašeho prodeje bude na nejnavštěvovanějších serverech v republice
  • Vyřídíme zápis do katastru nemovitostí a jiné náležitosti

Klient je pro nás vždy na prvním místě

Doklady si dokážeme zajistit sami, máme dálkové přístupy do katastru nemovitostí. Samotná realizace prodeje je individuální, snažíme se vždy přizpůsobit klientovým požadavkům. Zároveň nemovitost připravíme na prodej tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních kupujících. Postaráme se o profesionální prezentaci na realitním trhu.

Zprostředkujeme prodej pozemku i zemědělské půdy

Zdědili jste menší či větší část pole, nebo louku u lesa? Prodáváte stavební parcelu, nebo pozemek určený k rekreaci? O prodej se rádi postaráme, a to včetně kompletního právního a finančního servisu. Spolupracujeme s právníkem zapsaným v České advokátní komoře a daňovým poradcem registrovaným v Komoře daňových poradců ČR. Smlouvy s Vámi projdeme a rádi zodpovíme všechny dotazy.

Chcete prodat dům, byt či pozemek a nevíte, jak na to?

Napište nám, rádi vám poradíme!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů - Podmínky ochrany osobních údajů
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace